• MES

  Visos Jums rūpimos teisinės paslaugos visoje Lietuvoje – neišėjus iš namų. Skyrybos, alimentai, tėvystės nustatymas ar nuginčijimas, teisės vairuoti atėmimas, paveldėjimas, skolos, skundai, teismo leidimai, sutartys, antstoliai ir kt. kokybiškai, už prieinamą kainą ir Jums patogiausiu būdu – internetu.

  Mūsų tikslas – profesionaliai greitai ir kvalifikuotai išsiaiškinti kiekvieno individualią situaciją ir padėti efektyviai ją išspręsti. Prieš rengdami bylą teismui galime surinkti ir išanalizuoti naujausią teismų praktiką panašaus pobūdžio bylose, tam, kad galėtumėte bent jau prognozuoti bylos baigtį, o taip pat galime padėti Jums surinkti būtinus dokumentus.

  Jums tereikia tiksliai suformuluoti savo problemą ar klausimą ir pateikti mums elektroninę užklausą arba tiesiog paskambinti nurodytu telefonu. Tą pačią dieną su Jumis susisieks mūsų teisininkai ir pasiūlys konkretų situacijos sprendimo būdą. Taip pat iš karto sužinosite, kiek viskas Jums gali kainuoti. Mes netaikome įprastinio advokatų konsultacijų valandinio atlygio – mokėsite tik už konkrečius darbus.

  Konfidencialumą ir duomenų saugumą garantuojame. Ypatingais ar skubiais atvejais konsultuojame ne darbo laiku ir net savaitgaliais.

  Mitas, kad teisinę paslaugą gauti užtrunka. Jeigu Jums reikia patarimo ar pagalbos šiandien, Jūs tai turite ir galite gauti šiandien.

  Mitas, kad teisinės procedūros labai sudėtingos ir labai brangios. Viskas daug paprasčiau ir už labiau prieinamą kainą nei Jūs įsivaizduojate arba Jums kažkas sakė.