• Teisinės paslaugos paskutinę minutę – ĮMANOMA!

   • 2016-05-12 • 

  Kokie bebūtume išmanūs, šiuolaikiški, turintys savo nuomonę dėl visko ir tą viską geriausiai žinantys, visgi tam tikrais kritiniais būtino pasirinkimo atvejais suvokiame, jog ne viską galima pasidaryti patys, nors tikimės, kad visagalis „google“ duos daug patarimų, tačiau kurių iš tikrųjų nei vienas netiks.

  Nėra jokios prasmės perrašinėti įstatymų ar teismų praktikos, kad perteikti pakankamai sudėtingas teisines formuluotes ir taip sudaryti įspūdį apie teisės išmanymą, nes to neprofesionalui tikrai nereikia. Svarbiau, tiksliai žinoti ko konkrečiu atveju Jums reikia ir kas už Jus tai gali padaryti.

  Procesinių terminų, nesvarbu ar jie yra nustatyti įstatymuose, ar šiuos nustatė teismas, jų pabaiga yra beveik vienoda visų rūšių bylose, t.y. nustatytasis terminas pasibaigia paskutinę jo pasibaigimo dieną dvidešimt ketvirtą valandą nulis minučių. Tačiau, jeigu veiksmas turi būti atliktas teisme, tai terminas pasibaigia nustatytu teismo darbo dienos pabaigos metu. Jeigu skundas, dokumentai ar pinigai įteikti paštui iki paskutinės termino dienos dvidešimt ketvirtos valandos nulis minučių, terminas nelaikomas praleistu.

  Galima pateikti begales priežasčių, dėl kurių nustatytu laiku veiksmus vėluojama atlikti, arba šiuos atlikti pasiliekama paskutinę termino pasibaigimo dieną.

  Nusprendus pareiškimą, skundą, prašymą ir kitą dokumentą rengti ir pateikti paskutinę nustatytojo termino pasibaigimo dieną, gali nutikti ir taip, jog tokio dokumento rengti niekas neapsiims.

  Įsivaizduokime, kad paskutinės savaitės darbo dienos – penktadienio popietę prašote advokato ar teisininko, kad šis parengtų kad ir nesudėtingą dokumentą ar suteiktų patarimą tuojau pat. Daugeliu atveju, paskutinę termino pabaigos dieną, prašomų paslaugų negausite, arba šių kaina bus labai didelė.

  UAB Rome Law, prašantieji teisinių paslaugų, kad ir paskutinę nustatytojo termino pasibaigimo dieną, šias įprastai gauna. Įmonės apsisprendimas teikti teisines paslaugas, ar šių neteikti, visada susijęs su prašomų suteikti teisinių paslaugų sudėtingumu, jų apimtimi, paties kliento lūkesčiais ir kt.

  Taigi, nusprendę gauti teisines paslaugas tuojau pat, net ir paskutinę nustatytojo termino pasibaigimo minutę, žinokite, jog tai yra visai įmanoma!

  Daugiau informacijos:

  Roma Dobilaitė,
  www.romelaw.lt vadovė,
  tel. +370 655 00700,
  el.p. info@romelaw.lt